Künye

www.gundem33.com

''MERSİN'DEN HABER VERİR''

KURULUŞ: 26 Aralık 2015

 

HEMEN İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ...

 

YAZILIM

Tümeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri – Maxi Haber Yazılımı

DOMAIN SERVİSİ

https://www.tumeva.com/

HOSTING SERVİSİ

Tümeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
([email protected])

Sosyal Medya Hesapları
Twitter: twitter.com/gundem33net
Facebook: facebook.com/gundem33

 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Gundem33.com yazıların ve yorumların sorumluluğunu almaz. Gundem33.com’da kaynak belirtilerek yayınlanmış haberlerden kaynakları sorumludur.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 Gundem33.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Gundem33.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Gundem33.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Gundem33.com. However, sometimes the Gundem33.com uses third parties to process your information. Gundem33.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Gundem33.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Gundem33.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Gundem33.com and its services. When you use Gundem33.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Gundem33.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.gundem33.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler tarafımızca incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler hemen kaldırılacaktır.