TANITIM YAZISI NEDİR? MERSİN'DE TANITIM YAZISI YAZDIRMAK VE...
ONLINE DÜNYA

ONLINE DÜNYA

TEKNOLOJİ/BLOG

TANITIM YAZISI NEDİR? MERSİN'DE TANITIM YAZISI YAZDIRMAK VE YAYINLATMAK

05 Şubat 2017 - 15:41 - Güncelleme: 11 Ekim 2017 - 19:15

Web sitelerinde yayınlanan tanıtım yazıları şüphesiz ki diğer site sahipleri ile online hizmet verme ve kazanç sağlama çabasında olan tüm işletmeleri için bulunmaz bir nimettir.

Tanıtım yazısı yayınlatmak bir çok işletme sahibine kazanç sağlamanın yanında online dünyada güvenilirlik de katar. Bu tarz yazıların özgün olarak yazılmış olmasının yanı sıra, kaynağı güvenilir ve yüksek sıralarda bulunan web sitelerinde yayınlanması esastır. Bu açıdan bakıldığında haber sitelerinde tanıtım yazısı yayınlatmak karlı bir seçim gibi durmaktadır.

Mersin için bakıldığında tanıtım yazısı yayınlayan çokça site göze çarpmaktadır. Yayınlanan bu yazılar sıralamada yükselme sağladığı gibi tanınırlılık da kazandırır. Mersin’de tanıtım yazısı yayınlatmak için illaki Mersin merkezli bir sitenizin ya da işletmenizin olmasına da gerek yoktur. Alexa verilerine bakmak sıralamada size fikirler verebilir. Bu verileri baz alarak sıralaması sizin kişisel web siteniz ya da firmanızın sitesinden yüksek verilere sahip portallarda tanıtım yazıları yayınlatabilirsiniz.

Yukarda verilen bilgilerden sonra Gündem33 haber portalında da tanıtım yazısı yayınlatabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Mersin yerel haberlerinin güncel olarak verildiği ‘www.gundem33.com’ son zamanlarda Mersin’de adından sıkça söz edilen bir haber portalıdır. Sosyal medyadaki varlığı da azımsanamayacak olan haber portalımız, ALEXA verilerine göre de hızla yükseliş göstermektedir. Türkiye sıralamasında ilk 40 bin arasında bulunan haber portalımız, dünya sıralamasında 1 milyon 800 binlere kadar yükselmiştir.

Tanıtım yazısı fiyatları ‘Gündem33’te standarttır. Sizin tarafınızdan yazılmış tanıtım yazıları haber portalımızda yazı başına ''100 TL'' bedel ile yayına alınır. Tanıtım yazılarının linki kalıcıdır ve editörlerimiz tarafından silinmez. 

Tanıtım yazısı yazdırmak isteyenler için de Gündem33 editörleri hizmettedir. 200-300 kelimeden oluşan bir tanıtım yazısı yazdırmak isterseniz ortalama 200-600 TL arası bedelle bu hizmeti de alabilirsiniz. Mersin’de tanıtım yazısı yazdırmak ve Mersin’de tanıtım yazısı yayınlatmak isteyenler için www.gundem33.com haber portalından faydalanabilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ

E-Mail: [email protected]

Bu yazı 3140 defa okunmuştur .

Son Yazılar